Videoreklama

Preskúmajte širokú paletu možností ako sa stať súčasťou nášho populárneho video obsahu, ktorým oslovujeme takmer 85% slovenských používateľov. 

Pozrite si krátky zostrih našej videotvorby na všetkých portáloch:

PreRoll

Ide o video reklamný spot umiestnený pred spustením videa v našom prehrávači azet video. Jednou z väčších výhod pre rollu je jeho schopnosť budovať povedomie o značke v čase, kedy je používateľ zvedavý a otvorený prijať neznáme posolstvo – na začiatku videa. 

Maximálna dĺžka: 30s

Odporúčaná dĺžka: 10s

(po uplynutí prvých 10s má používateľ možnosť reklamu preskočiť)

PostRoll

Je video reklamný spot umiestnený, ktorý sa spustí po prehratí videa. Jeho hlavnou výhodou je silná preklikovosť, vzhľadom na zanietenosť diváka, ktorý si pozrel video až do konca.

Natívne video / Product placement

Využite príležitosť stať sa prirodzenou súčasťou nášho video-obsahu. Oddelenie natívnej reklamy nájde ideálne komunikačné prepojenie vášho produktu, služby či celkovo brandu s vhodným video-formátom z nášho portfólia. Najlepšie na tom bude, že celú prípravu videa, od plánovania cez produkciu až po následnú distribúciu, zastrešíme my. 

Chcete vedieť akou formou môžete byť prítomní v natívnom videu?

Vlastné štúdio a tím profesionálov

Naše VIDEO oddelenie tvorí tím profesionálov, ktorý je vybavený špičkovou technikou a skúsenosťou overenou rokmi praxe. Denne produkuje v spolupráci s našimi redakciami vizuálne nadupané a informačne hodnotné videá. K dispozícii máme priestranné profesionálne zariadené štúdio, navyše s green screenom, ktoré nám ponúka takmer neobmedzené možnosti kreativity. Práve tu sa rodí mnoho obľúbených video seriálov, ktoré sledujú na našich kanáloch státisíce ľudí.