Vyberte si najvhodnejší formát

Ponúkame vám možnosť natívne využiť silné profily našich produktov (na facebooku, Instagrame, Youtube a TikToku) ako komunikačné kanály pre vašu kampaň. Ako podpora k článku sú príspevky na sociálnych sieťach výborným zdrojom trafficu a tiež prinášajú možnosť zasiahnuť rôzne cieľové skupiny. Ako to?

Sila nášho portfólia sa odráža najmä v možnostiach CROSS-SHARINGu

Publikovanie článku u nás nekončí na jednom portáli, ale vďaka zdieľaniu na sociálnych kanáloch iných portálov z nášho portfólia, sa o ňom dozvie širšia cieľová skupina. Radi vám poradíme, aký mix portálov si zvoliť.

FORMY REKLAMY NA NAŠICH SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Súťaž

Natívny post

Ak je jedným z vašich cieľov pozitívny imidž a natívna prezentácia produktu, značky, či kampane, natívny post je výborný spôsob na vyhlásenie komentovacej súťaže o rôzne ceny.

Lifestylový

príspevok

Natívny post

Facebook aj Instagram sú plné zaujímavostí, ktoré zdieľame aj my so svojimi používateľmi. Dávame vám možnosť stať sa natívnou súčasťou našich postov.

 

Natívna story

Aj vaši zákazníci si len tak pozerajú storky – medzi nimi aj tie naše, ktoré ich motivujú, aby potiahli hore a pozreli si naše spoločné aktivity a prijali želaný message.

Pre live ukážky stories sledujte Instagramové profily našich portálov.

 

Natívny

story kvíz

Séria Instagramových storiek s peknou grafikou, ľahkým brandingom a zaujímavými otázkami nabáda používateľov k potiahnutiu hore. Kam sa dostanú? To už je len na vás.

Pozrite si ukážku:

TikTok video

Virálne natívne video

Coming soon…