Reklamné články

Oslovte svoju cieľovú skupinu pomocou niektorej formy reklamného článku z úrovne, ktorá bude najviac vyhovovať vašim cieľom a potrebám.

3 ÚROVNE REKLAMNÝCH ČLÁNKOV

PR článok

Vyberte si stránku z nášho portfólia, kde chcete umiestniť váš PR článok. Či už je váš produkt alebo služba určená ženám, mužom, mladým či starším ľuďom, mamičkám, športovcom, auto-moto nadšencom alebo inej cieľovej skupine, váš článok spolu so značkou a posolstvom sa dostane k tým správnym používateľom.

Prémiový článok

Je PR článok s garanciou čítanosti. Ako je to možné?

Pomôžeme vám s prispôsobením článku pre vybranú cieľovú skupinu. Prémiovosť článku dodáme úpravou headlinu a perexu, a navyše prispôsobíme tón článku presne potrebám portálu, na ktorom bude článok publikovaný.

 

Natívny článok

Prihovorte sa svojej cieľovke tak, aby ju vaše marketingové posolstvo nielenže nerušilo, ale aby si o ňom so záujmom prečítala. Profíci z našich redakcií, ktorí sú s čitateľmi v každodennom styku, najlepšie zapracujú váš brand aj message do článku, a to prirodzenou formou a s pozitívnou asociáciou. Natívne články pripravujeme s cieľom obohatiť čitateľa a zároveň v úzkom súvise odprezentovať značku a jej posolstvo.

Pozrite si ukážky našich našich predošlých natívnych spoluprác na samostatnom webe nášho špecializovaného oddelenia natívnej reklamy.

FORMY ČLÁNKOV

Ani reklamný článok nemusí byť vždy len obyčajnou oslavou produktu, ale dá sa poňať aj kreatívnejšie. Radi pre vás pripravíme článok vo forme podľa vášho výberu:

Informatívny / Lifestylový článok

Odovzdajte svojej cieľovej skupine informácie, ktoré ju zaujímajú, obohaťte ich o zaujímavé novinky z oblasti, ktorá je vašej značke či kampani blízka.

Rozhovor

Aj vaša značka má určite niekoho, kto stojí za jej úspechom, kto má príbeh, kto má čo povedať. Stačí sa ho správne spýtať.

Listicle

Článok usporiadaný do bodov je prehľadný, ľahko čitateľný a obľúbený medzi používateľmi.

Kvíz / Personality test

Populárny interaktívny formát článku, ktorý zábavnou formou odkomunikuje vaše posolstvo či značku.

Opinion

Článok, ktorý vyjadruje názor redaktora v súvise s novými trenadami, aktuálnou situáciou alebo spoločensky zodpovednou témou. Redakčne hodnotný opinion môžeme pripraviť práve na tému, ktorú komunikuje aj vaša kampaň.

Súťaž

Ako podporiť súťaž na sociálnych sieťach? Predsa embedom do pekného článku.

Testovanie

Hodnotné recenzie z testovania priamo od našich používateľov získate pomocou tematického článku s testovacím formulárom.

 

Recenzia / Predstavenie produktu

Odborná redakčná recenzia je skvelou cestou ako predstaviť váš produkt cieľovej skupine na mieste, kde vyhľadávajú informácie na danú tému.

Technické parametre článkov